بهترین قرص ماشین ظرفشویی کدام است؟

سارا احسانینویسنده: سارا احسانی
بازدید: 390 بازدید
بهترین قرص ماشین ظرف‌شویی واقعاً کدام است؟

تولید انبوه و صنعتی، در دنیایی که ما زندگی می­کنیم، به گونه ­ای است که از هر محصول، چندین و چند نوع متفاوت در دسترس­ قرار دارد. این وضعیت برای کالاهای مصرفی ملموس ­تر هم هست و شوربختانه اوضاع به نحوی است که فقط پس از تهیه­ محصول و نیز پس از استفاده از آن، می­توانیم کیفیتِ واقعی محصول را بشناسیم.

قرص ماشین ظرفشویی هم از این قاعده مستثنا نیست. شما هم احتمالاً وقتی به لحظه­ ی انتخاب بهترین قرص ماشین ظرفشویی می­رسید، تردید دارید.

ما اما برای راحت شدن مسیر انتخاب شما، دست به کار شدیم و توانستیم با تعریف مؤلفه و شاخصه ­­هایی از کیفیت، بهترین­ها را به‌قدر وسع و امکان شناسایی کنیم و حال در این مقاله، دستاورد بررسی­مان را با شما در میان می­گذاریم.

شاخصه های انتخاب بهترین قرص ماشین ظرفشویی چیست؟

برای پاسخ به این سؤال پس از یک بررسی مفصل به شاخصه ­هایی رسیدیم که برای تهیه بهترین قرص ماشین ظرفشویی باید به آن­ها توجه کرد: شرکت تولیدکننده محصول، میزان حلال بودن قرص در آب، توانایی کف شویی، جلادهی، آسیب نزدن به ظروف، ته­ نشین نشدن و قیمت محصول. این­ها گزینه ­های ما برای شناخت بهترین قرص ماشین ظرفشویی است.

 شناخت کارکرد یک قرص و بررسی شاخصه­ های فوق که با متن روی بسته­ ی محصول به دست نمی­ آید، باید آزمایش شوند، ما این کار را هم برای شما انجام دادیم. در آزمایشگاه مجموعه تعداد قابل توجهی از محصولات را به زیر ذره ­بین بررسی بردیم و نتیجه محصول درجه یک بود که آن­ها را با شما درمیان می­گذاریم تا خرید قرص ماشین ظرفشویی را برای شما تسهیل کرده باشیم.

قرص ماشین ظرفشویی ۱۰۰ عددی فینیش کوانتوم

این محصول از لحظه ­ی ورود به بازار، هواداران جدی داشته. به خصوص که فینیش برند جاافتاده­ای است. شما نام فینیش را فراوان شنیده ­اید، اگر نه نام قرص ظرفشویی فینیش را، دست کم دیگر شوینده ­های این برند را شنیده ­اید.

قرص های برند فینیش به عنوان بهترین برند خارجی توسط مشتریان شناخته می شود . قیمت عالی و کیفیت بالا دو شاخص مهم این برند خارجی می باشد.

قرص 100 عددی فینیش کوانتوم

نکات مثبت

برای شناخت بهترین­ قرص­ها یکی از مؤلفه‌های مهم میزان جلادهی قرص است. جلا دهنده‌ها، توپ­های کوچکی ژل گونه هستند که کارکرد قرص را برای ما تضمین می­کنند. نکته ­ی دیگری که لزوماً یک قرص را بهترین می­کند، قدرت حلال بودن آن است. برای این کار در آزمایشگاه مجموعه، تک‌تک قرص­ها را با احتساب زمان حل شدن آن­ها در آب، ارزیابی و بررسی کردیم. از میان همه، این محصول وضعیت بسیار مطلوبی داشت.

این محصول توان پاک­سازی قابل توجه و مشهودی دارد و نیز، در مقابل سختی آب هم ایستادگی می­کند. بسیاری اما تا حرف قرص ماشین ظرفشویی می­شود، درباره­ ی جلا دهنده هم می­پرسند، با خرید این محصول اساساً به جلا دهنده بی نیاز خواهید بود.

نکات منفی­

بسیاری برای مصرف بهینه و به صرفه­، قرص ماشین ظرفشویی آن را نصف می­کنند، قرص ماشین ظرفشویی ۱۰۰ عددی فینیش کوانتوم این امکان را از شما سلب می­کند، این قرص محل نیمه شدن ندارد و باید آن را به کمال مصرف کنید.

بسته ­بندی

بسته ­بندی این محصول به شکل معمول بوده و نقد چندانی کاربران بر آن نداشته­ اند، ایرادی که دارد اما این است که این بسته ­بندی به سادگی کپی شده و انواع متنوعی از تقلبی این محصول در بازار موجود است. از این رو محل تهیه ­ی این نوع قرص را دقت بفرمایید.

و اما قیمت!

از منظر قیمت هم این محصول وضعیت معقولی دارد. در فهرست گران­ترین­ها قرار نمی­گیرد، از متوسط قیمت محصولات مشابه خود نیز، ارزان­تر به حساب می ­آید. این شاید علت دیگری باشد که این محصول در بازار ایران هواداران فراوان دارد.

نکته­ ی نهایی

اگر از نصف کردن قرص­ها عبور کنیم، این محصول یکی از بهترین گزینه ­های مشتریان است.

قرص ماشین ظرفشویی ۱۱۵ عددی فِیری جار

وقت تحقیقات میدانی متوجه شدیم که این محصول در میان مشتریان هواداران بسیار جدی دارد.

نکات مثبت

این محصول گلایه­ ی مداوم بسیاری مبنی بر ایجاد خط و خش بر روی ظروف از طریق قرص را به پایان می­برد، نگران آسیب دیدن ظروف نخواهید بود و اگر ظروف­تان نقوش زیبایی دارد، عامل کمرنگ شدن آن­ها نیز نخواهد شد.

ویژگی جذاب دیگری که در ساختمان این محصول تعریف شده، این است که مواد تشکیل‌دهنده‌ی این قرص برای شما زحمت کف شویی را هم می­کشند، این لطف جذابی که از این محصول سر می­زند برای بسیاری حائض اهمیت است، چرا که ماشین ظرفشویی قرار است زمان ما را برای ما خریداری کند و اگر خود باعث شود که هر از چندی مشغول شستشوی کف شویم، چندان خوشایندمان نیست. پس قرص را وارد دنیای ماشین ظرفشویی کنید و راحت به زندگی­تان برسید.

قرص ماشین ظرفشویی ۱۱۵ عددی فِیری جار

نکات منفی

برای یافتن ایراد در این محصول اما باید بیشتر بگردیم، هنوز با مسئله‌ای مواجه نشده ­ایم، اما اگر مایل باشیم که دست‌خالی از کارزار عیب و ایراد برنگردیم، باید بگوییم که تلفظ نام این برند برای برخی دشوار است و آن را فیری تلفظ می­کنند، حال‌آنکه فِیری تلفظ صحیح نام این محصول است.

بسته ­بندی

بسته ­بندی این محصول به شکل معمول بوده و نقد چندانی کاربران بر آن نداشته ­اند.

و اما قیمت!

درباره­ ی قیمت این محصول نیز باید گفت، این محصول نه در رده­ی گران­ترین­ها تعریف می­شود و نه حتی در رده متوسط­ ها، نسبت به نمونه­ های مشابه و حتی ایرانی خود، بسیار خوش قیمت است. این شاید یکی دیگر از علل توجه فوق ­العاده به این قرص ماشین ظرفشویی باشد.

نکته ­ی نهایی

این محصول به سادگی در فهرست بهترین­های شما می­تواند قرار گرفته و نیازتان را پاسخ دهد.

قرص ماشین ظرفشویی کلارو بسته ۳۲ عددی

در معرفی بهترین قرص ماشین ظرفشویی موجود در بازار ایران، با قرص دیگری آشنا شدیم با نام قرص ماشین ظرفشویی کلارو بسته ۳۲ عددی. سعی کردیم مزایای این محصول را شناسایی کنیم. این محصول را هم به آزمایشگاه بردیم و پس از چند بار ارزیابی، متوجه شدیم که یکی دیگر از قرص­هایی که می­تواند نامزد بهترین­ها باشد، این محصول است.

قرص های برند کلارو قیمت خوب اما قیمت بالایی دارید

قرص ماشین ظرفشویی کلارو بسته ۳۲ عددی

نکات مثبت

این محصول هم، از منظر پاک­ کنندگی وضعیت مناسبی دارد، در زمینه­ ی جلادهی شما را راضی نگه می­دارد و در این نکته که ته­ نشین شدنی نیست، یک سر و گردن از رقبایش پیشی می­گیرد. اگر از انواع قرص ماشین ظرفشویی استفاده کرده باشید، می­دانید که ته­ نشین شدن این قرص­ها یکی از چالش­های همیشگی مصرف کنندگان است. این قرص در بدنه ی ماشین شما، ته­ نشین نمی­شود، حتی ذره ­ای.

برای شناسایی این موضوع که ته ­نشین شدن قرص­ها به چه میزان مرسوم است، یک بررسی میدانی انجام دادیم و تعداد قابل توجهی از ارزیابی­های موجود بر بستر اینترنت را مطالعه کردیم. متوجه شدیم که این مؤلفه گلایه ­ی بسیاری را برانگیخته و فراوان هستند کسانی که از این موضوع رنج می­برند. خوشبختانه با استفاده از قرص ماشین ظرفشویی کلارو بسته ۳۲ عددی ابداً این مسئله را ندارید.

این قرص اتریشی گلایه­ ی دیگری را هم دفع و رفع کرده است. بسیاری از کاربران برای دریافت بهترین حالت حل شوندگی قرص­ها، مجبورند دمای آب موجود در دستگاه را بالا ببرند، با این محصول از این سردرد و چالش هم عبور خواهید کرد.

نکات منفی

نکته­ ی منفی درباره­ ی این محصول در تحقیقات ما و نظر کاربران ثبت نشده است.

بسته­ بندی

بسته­ بندی این محصول معمول و معقول بوده و بر اساس تعداد تفاوت­هایی دارد و نقد ویژه ­ای به آن وارد نیست.

و اما قیمت!

از منظر قیمت، این محصول در وسط هرم قیمت قرار می­گیرد، البته اندکی بالاتر. نه آن‌قدرها ارزان است و نه به‌اندازه‌ی موارد مشابهش گران.

نکته ­ی نهایی

این محصول به سادگی در لیست بهترین­های شما قرار خواهد گرفت و احتمالاً رضایت شما را جلب خواهد کرد.

قرص ماشین ظرفشویی ۱۵ عددی فینیش کوانتوم

این قرص را هم اجازه دهید که در فهرست بهترین قرص ماشین ظرفشویی قرار دهیم. به خصوص که با خرید این محصول برای همیشه با براق کننده ­ها و جلا دهنده‌ها خداحافظی خواهید کرد. در فرصتی اگر برایتان ممکن بود، قدرت براق کنندگی این محصول را با دیگر محصولات مشابه قیاس کنید. نیازی به چشم مسلح نیست، با یک تماشای ساده درمی­یابید که چرا این محصول رتبه­ ی بهترین جلا دهنده را به خود خواهد گرفت.

قرص ماشین ظرفشویی ۱۵ عددی فینیش کوانتوم

نکات مثبت

از دیگر مزایای قرص ماشین ظرفشویی ۱۵ عددی فینیش کوانتوم این است که به علت استفاده از حالت ژله­ای در ساختمان این محصول با آسیب دیدگی ظروف، خط و خش روی آن­ها و نیز از بین رفتن نقوششان برای همیشه خداحافظی می­کنیم.

نکات منفی

درباره­ ی این قرص تحقیقات ما نکته­ ی منفی­ ای نشان نمی­دهد، کاربران نیز در این باره نکته ­ای ثبت نکرده­ اند.

بسته ­بندی

بسته ­بندی این محصول به شکل معمول بوده و نقد چندانی کاربران بر آن نداشته ­اند، ایرادی که دارد اما این است که این بسته ­بندی به سادگی کپی شده و انواع متنوعی از تقلبی این محصول در بازار موجود است. از این رو محل تهیه ­ی این نوع قرص را دقت بفرمایید.

و اما قیمت!

درباره­ ی قیمت این محصول باید گفت، نسبت به گزینه ­های مشابه خود و در فهرست بهترین­ها، گران­ترین محصول به نظر می­رسد. هرچند در خرید این محصول کمی هزینه­ ی بیشتری متقبل می­شوید، اما اگر بپذیریم که زمان برابر است با هزینه، این محصول آنقدر زمان شما را از بین نبرده و نیز ویژگی­هایی دارد گران­تر بودن آن به چشم نمی ­آید. به هر روی گرانی، بی­ حکمت نیست.

نکته­ ی نهایی

کوتاه باید گفت که این محصول از بهترین­هاست، فقط باید مراقبت کنید که نوع تقلبی آن پیش روی شما قرار نگیرد.

قرص ماشین ظرفشویی هوم پلاس ۲۴ عددی

همیشه این بحث که محصول ایرانی را باید خرید یا نخرید داغ است. پاسخ اما روشن است، محصول اگر کارایی داشته باشد، ایرانی و خارجی بودنش توفیقی ندارد، اما صادقانه، بسیاری از ما به دلیل تجربیات بد خریدهای پیشین، وقتی محصولی برچسب ایرانی بودن به خود می­گیرد میل­مان را برای خرید آن از دست می­دهیم. این تجربیات باعث شده آرام آرام در همه­ ی ما ذهنیتی از بی­ کیفیت بودن این محصولات شکل بگیرد. اما یادمان باشد، هر قاعده ­ای استثنایی دارد.

از بهترین قرص ماشین ظرفشویی ایرانی می توان به قرص برند هوم پلاس اشاره کرد که هم قیمت مناسبی دارد هم کیفیت معقولی دارد.

قرص ماشین ظرفشویی هوم پلاس ۲۴ عددی

نکات مثبت

قرص ماشین ظرفشویی هوم پلاس ۲۴ عددی، از آن بهترین قرص ظرفشویی ایرانی به شمار می آید که استثنای قاعده به حساب می­ آید. وقتی مشغول بررسی بهترین قرص ماشین ظرفشویی بودیم، با قرص ماشین ظرفشویی هوم پلاس مواجه شدیم، ایرانی است اما عملکرد فوق ­العاده ­ای دارد.

این محصول نیز از سه جنبه شما را راضی خواهد کرد. نخست توان پاک­سازی است که به راحتی در این باره با رقبای خارجی خودش توان رقابت دارد. نکته­ی دیگر اینکه از منظر جلادهی در فهرست بهترین­ها حتی یک قدم عقب نمی­ماند و نهایتا در مراقبت از ظروف شما و جلوگیری از خط و خش، یکی از بهترین­ها است. این محصول که رایحه دلربای لیمو را هم در خود مستتر دارد، یک دشمن تمام عیار برای چربی­ها است.

نکات منفی

تحقیقات ما درباره­ی این محصول نکته­ی منفی ثبت نکرده است، اما برخی کاربران نوشته­اند برای دریافت بهترین کاربری این محصول باید دمای آب را چند باری تغییر می­داده­اند. ما این نکته را رد یا تایید نمی­کنیم اما روایت آن را رفتاری صادقانه می­دانیم.

بسته ­بندی

این بسته ­بندی معمولی و خوب است و شما را با خود درگیر نمی­کند. احتمالاً با این وجه محصول هم راحت خواهید بود.

و اما قیمت!

این محصول نسبت به رقبای خودش ارزان­تر نیست، گران­تر هم نیست، یک حالت میانه ­ی معقول دارد که خرید آن را برای مشتری می­سازد.

نکته­ ی نهایی

احتمالاً استفاده از این قرص، شما را راضی نگاه خواهد داشت، اگر نکته­ ای درباره­ ی این محصول یافتید که در تحقیقات ما به چشم نخورده، خوشحال خواهیم بود که اطلاع رسانی بفرمایید.

سعی شد در این مقاله بهترین قرص ماشین ظرفشویی مقداری مستدل به شما معرفی شود. امیدواریم آزمایش و ارزیابی ما برای شما، فرایند خریدتان را ساده و تسهیل کرده باشد.

بهترین قرص ماشین ظرفشویی خارجی کدام است؟

قرص ماشین ظرف‌شویی ۱۵ عددی فینیش کوانتوم

بهترین قرص ماشین ظرفشویی خارجی فینیش و فیری می باشد . از نظر کیفیت، فیری از فینیش بهتر است و از قیمت، فینیش از فیری بهتر است

بهترین قرص ماشین ظرفشویی ایرانی کدام است؟

قرص ماشین ظرف‌شویی هوم پلاس ۲۴ عددی

قرص های ظرفشویی ایرانی همگی در یک سطح هستند و عملاً هیچ حرفی برای گفتن با رقبای خارجی ندارند. اما از بهترین قرص ماشین ظرفشویی ایرانی میتوان به برند هوم پلاس اشاره کرد.

دسته بندی ماشین ظرفشویی
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره در واتس اپ
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت